Med Temizlik - Diyarbakır Temizlik Şirketi

Telefon

+90 532 179 71 06

Adres

Kayapınar / Diyarbakırİnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır ilinde geneler olarak inşaat sonrası temizliği, çelik, seramik, ahşap, granit vs. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahrip edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesidir. İnşaat temizliği şirketleri, bu eğitimleri almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. Yıllardır gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz şudur ki, çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir.

İnşaat temizliğinde özel bir yığın aparat gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların başında gelir. Sıfır bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna yada mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu yada kuru sistemler ile yapılmalıdır. Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Burada da önemli olan konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır. İnşaat temizliği firmamız tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir.

Diyarbakır inşaat sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası daire temizliklerinde buhar ve dezenfektan uygulamaları ile daha hijyenik, daha temiz mekanlara sahip olunur. İnşaat sonrası ofis temizliklerinde de buharın ve dezenfektanın önemi büyüktür. Yanı sıra kalıcı bazı hijyen formülleri uygulamakta fayda vardır. Uygulama aralıklarındaki zaman sürecine dikkat edilmeli, ara çok açılmamalıdır.

İnşaat Temizliği, içerdiği yüzey çeşitliliği açısından (alüminyum, seramik, alçı, çelik, ahşap, mermer, pvc, her tür kaplama) uygulama öncesi korku yaratabilir. Bu durum iş öncesi fizibiliteleri ve daha önceden inşaat sonrası temizlik personellerine verilen eğitimler ile giderilir.İnşaat sonrası temizlik firmaları; firmamız inşaat sonu temizlik alanında faaliyet gösterirken dezenfeksiyon uygulamasını da beraberinde yürütmektedir. Bu alanda en fazla dikkat edilecek konu hijyenin oluşmasıdır. Tadilat ve inşaat çalışmaları sırasında mutlak oluşmuş bakteri yığını kaçınılmazdır. Cam çerçeve detaylarından, banyo, derz arası, klozet kıvrımlarına dek bir yığın bakteri önleme programları uygulanır. İnşaat sonu ev temizliği, inşaat sonu ofis temizliği, inşaat sonrası okul temizliği, inşaat sonrası cafe restoran temizliği, inşaat sonrası villa temizliği hiç fark etmez, durum hepsi için aynıdır. Hijyen adımları takip edilmeli, temizlik bakteri gidermeye yönelik olmalıdır.

İnşaat sonu temizlik firması; İnşaat sonu temizlik işlerinde çalışacak personellerin sıradan temizlik işlerinden farklı olarak bir yığın eğitimden geçmesi gerekir. Bu iş öyle sıradan temizlik işi yapan kimselerin başaracağı bir iş olmayıp verdiği zararlar daha fazla olabilir. İnşaat sonu kum ve sıvalara ayrıca dikkat etmek, hatta temizlik öncesi ortadan kaldırmak en büyük nüanstır. Bu konu temizlik firmalarının en fazla dikkat etmesi gereken hususlardan biridir. Med temizlik olarak sizde bizi tercih ederek derinlemesine inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara